Spek onze clubkas samen met PLUS Stefan Van Engelen Waalwijk

Spek onze clubkas samen met PLUS Stefan Van Engelen Waalwijk

Een steuntje in de rug kunnen we na afgelopen seizoen wel gebruiken. Daarom organiseert PLUS winkel Stefan van Engelen in Waalwijk van zondag 5 september t/m zaterdag 13 november een unieke spaaractie: Spaar je club gezond. Klanten kunnen sparen voor sponsorpunten. Bij elke 10 euro aan boodschappen ontvang je er al één. Hoe meer sponsorpunten jij spaart, hoe meer euro’s dat oplevert voor de kas van onze club. Vergeet daarbij niet de sponsorpunten te activeren op plus.nl/sponsorpunten. Help FST Waalwijk met de sponsorpunten van PLUS. 

PLUS Waalwijk stelt in totaal € 35.000,00 beschikbaar voor alle deelnemende verenigingen.

Ga voor meer informatie over de spaaractie naar plus.nl/club of vraag ernaar bij  PLUS Waalwijk

Spaaraktie folder.jpg

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.